<p>Originální <strong>ubytování</strong> ve stylových kajutách</p>

Ubytování
Ubytujte se na lodi v centru Prahy

Originální ubytování ve stylových kajutách

Seznam a rozmístění pokojů.

Seznam a rozmístění pokojů.
Koncept ubytování na lodi
Seznam a rozmístění pokojů.

Nabízíme ubytování v různých typech kajut, celkem u nás najdete 24 kajut na obou našich lodích.

 

Na lodi Matylda se nachází 6 pokojů typu STANDARD a restaurace. Na lodi Klotylda je Vám k dispozici dalších 18 pokojů (single, superior double, executive double a junior suite). Každý pokoj je specifický svým umístěním i designem.

Dopřejte si více prostoru.

Chcete exkluzivní zážitek?
Dopřejte si více prostoru.

Vyberte si luxusně zařízené klimatizované 30 m2 apartmá s jedním velkým dvolulůžkem a možností přistýlky a obývacím prostorem.

Dopřejte si více prostoru.

Ubytovani

De luxe junior suite

Luxusně zařízené apartmá (25m2) s jedním velkým dvoulůžkem a možností přistýlky pro třetí osobu, obývacím prostorem vybaveným koženým křeslem, rozkládací pohovkou a dřevěným stolkem. Pokoj je umístěn na palubě lodi Klotylda s vlastní terasou a slunným proskleným interiérem.

 

Pokoj je vybaven individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, laptop trezorem, bezplatným vysokorychlostním internetovým připojením, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, DVD přehrávačem, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou.

Rezervovat

Junior suite

Luxusně zařízené apartmá (30m2) s jedním velkým dvoulůžkem a možností přistýlky pro třetí osobu, obývacím prostorem vybaveným koženým křeslem, rozkládací pohovkou a dřevěným stolkem, umístěné v podpalubí lodi Klotylda.

 

Pokoj je vybaven individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, trezorem, bezplatným vysokorychlostním internetovým připojením, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, DVD přehrávačem, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou.

Rezervovat

Executive double room

Prostorné luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje (20m2) s prostorem k sezení vybaveným dvěma koženými křesly a dřevěným stolkem. Jsou umístěné v podpalubí lodi Klotylda a všechny umožňují díky dvěma větším oknům výhled na řeku.

 

Pokoje jsou vybaveny individuálně regulovatelnou klimatizací, psacím stolem, trezorem, bezplatným vysokorychlostním internetovým připojením, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou.

Rezervovat

Single room

Skromné velikostí (10m2), ale dostatečně vybavené jednolůžkové pokoje s výhledem na nábřeží umístěné v podpalubí lodi Klotylda.

 

Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, minibarem, bezplatným Wi-Fi internetovým připojením a vlastní koupelnou se sprchou.

Rezervovat

Standard double room

Útulné dvoulůžkové pokoje (11m2) s výhledem na řeku, nebo nábřeží umístěné v podpalubí lodi Matylda.

 

Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, minibarem, bezplatným Wi-Fi internetovým připojením a vlastní koupelnou se sprchou.

Rezervovat

Superior double room

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (13m2) s výhledem na řeku, nebo na nábřeží umístěné na palubě lodi Klotylda. Jejich dominantou jsou velká francouzská okna umožňující výjimečný výhled.

 

Pokoje jsou vybaveny individuálně regulovatelnou klimatizací, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, minibarem, trezorem, bezplatným Wi-Fi internetovým připojením a vlastní koupelnou se sprchou.

Rezervovat

Objevte jedno z nejhezčích světových měst

O lokalitě
Skvělá lokace
Objevte jedno z nejhezčích světových měst

Prahu provází pověst jednoho z nejkrásnějších měst světa už od středověku.

 

Unikátní historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Praha je také město s neopakovatelnou atmosférou, romantické a kypící životem, majestátní a lehce tajemné, zároveň však přátelské a blízké.

Benefity

Něco navíc
Od nás pro Vás

Benefity

Chci přijet znovu

Chcete vidět více

Snídaně podáváme na palubě lodi Matylda

Přečtěte si zkušenosti našich hostů

Reference
Přečtěte si zkušenosti našich hostů

Podívejte se, co o nás napsali naši hosté.

Výborné jídlo a velmi příjemná obsluha

Kateřina L.

Romantika s výhledem na nedaleký Šítkovský jez a zdymadlo. Skvělé pokrmy za rozumnou cenu. Za mě všechno důvody proč si pamatovat cestu zpět

Kryštof K.

Velmi milá a ochotná obsluha. Jídlo vynikající a překrásný výhled na pražský hrad . Určitě stojí ta to ,zajít sem na oběd:)

Pavla S.

Příjemné prostředí, hezký výhled, výborné jídlo a velmi milá obsluha.

Michaela F.

Luxusní servis, vynikající čerstvé jídlo, krásné prostředí.

Zuzana S.

Užasný od první chvíle... Jídlo, pití, perfektní servis. Samá chvála a doporučujeme dál. Při každé návštěvě Prahy už Jen sem. Díky

Klara L.
Potáhni
Souhlasím
###message